Alapítványunk

Kedves Szülők, Támogatóink!

Az elmúlt években iskolánk alapítványának támogatásával és a szülők—nevelők bálja bevételeinek felhasználásával megvalósulhatott a játékudvar egy részének műfűvel történő burkolása, az udvari fittnes gépek telepítése, udvari játékok fejlesztése. Az iskola épületén belül a folyosókra szekrények és tárolós ülőpadok kerültek, illetve sporteszközök tárolására alkalmas faház került az udvarra.
Támogatásaik felhasználásával bővítettük iskolánk informatikai parkját LEGO robotok vásárlásával.

Az idei év nagy projektje, hogy az iskola területén álló házunkból egy FEJLESZTŐ HÁZ kerüljön kialakításra.
A házon belül fejlesztő szobák létrehozása, megfelelő bútorzattal való berendezése, fejlesztő eszközök további beszerzése szükséges.

Ezek megvalósítása Önök nélkül nem jöhet létre. Anyagi forrás változatlanul csak az alapítványunkból és a jótékonysági bálból várható.

Kérjük, célunkat GYERMEKEIK érdekében lehetőségeikhez mérten támogassák!

Támogatási lehetőségek:

1. Az alapítvány támogatása adójuk 1%-nak felajánlásával.
Adatok:
Alapítványunk neve: „És nem elég akarni: de tenni, tenni kell!” Alapítvány
adószám: 19147156 – 1 – 11
2. A jótékonysági bál bevételének támogatása. (Erről a szokásos módon értesítjük Önöket.)
 3. Minden egyéb anyagi támogatás az alapítvány számlájára történő befizetéssel.
Számlaszámunk: K&H Bank Zrt.

10200452 36012411 00000000
4. Minőségi munkát végző, de olcsóbban vállalkozó szakemberek ajánlása.

A megvalósítás formájához minden ötletüket köszönettel vesszük!